niedziela, 8 stycznia 2017

Znajdź coś co sprawia, że jesteś szczęśliwy i nie pozwól nikomu ci tego odebrać.


Autor obrazka: Snow Body

IMIĘ: Arwen
PSEUDONIM: Nie obrazi się, jeśli zdecydujesz się jakiś wymyślić.
PŁEĆ: Wadera.
WIEK: 5 lat.
DATA URODZENIA: 19.02.
CHARAKTER: Arwen to wadera cicha i spokojna. Nie często będzie wyrażać chęci do jakiejkolwiek integracji, która wymagałaby ruchu, a wszystko z powodu jej lenistwa. Jednakże, to nie tak, że stroni od towarzystwa. Lubi otaczać się wilkami, z którymi można miło spędzić czas na rozmowie, żartach czy nawet wygłupach.
Trzeba też dodać, że nie jest ona mistrzynią w okazywaniu uczuć. Jakichkolwiek. Jeśli stanie się jakaś tragedia i wszyscy wokół zaczną płakać, ona siądzie gdzieś na uboczu z kamiennym wyrazem twarzy i dokładnie przemyśli swoje życie. I to nie tak, że nie zna smutku i za grosz nie ma w niej empatii. Przeciwnie. Wbrew pozorom jest bardzo uczuciową waderą, tylko nie potrafi tego okazywać. W chwilach głębokiego smutku nie płacze, a wpada w zadumę, co przez wielu jest odbierane tak, jak gdyby nie wstrząsnęło nią jakieś tragiczne wydarzenie. W momencie wielkiego szczęścia i radości w watasze, ona najwyżej się uśmiechnie i będzie siedziała cicho, bo nie będzie miała pojęcia co powiedzieć.
Poza tym, jak najbardziej pomocna i skora do rozmów. Jest też cierpliwa, co wiąże się z tym, że naprawdę ciężko wytrącić ją z równowagi, ale wiadomo - wyjątki znajdą się zawsze.
GŁOS: Teddy Bear.
STANOWISKO: Zielarz
RODZINA: Matka - Asenine, Ojciec - Blaze
PARTNER: Brak
ZAUROCZENIE: Brak
RASA: Wilk Jadu
MOCE:
- W momencie ugryzienia, wpuszcza jad do krwioobiegu swojej ofiary. Wywołuje on ból, otępienie i rzadziej halucynacje jednak nie jest śmiertelny,
- Odporność na jad innych stworzeń.
CIEKAWOSTKI:
- Arwen to niewyobrażalnie wielki śpioch. Mogłaby spać nawet 20 godzin w ciągu doby, a dalej mówiłaby, że jest śpiąca.
- Bardzo lubi eksperymentować z właściwościami nowo poznanych ziół i na własnej skórze doświadczać ich działania.
- Mimo niesamowitego lenistwa, potrafi biec z ogromną prędkością. Oczywiście, jeśli wymaga tego sytuacja, nie będzie się przecież przemęczać.
UMIEJĘTNOŚCI:

  • Siła: 15
  • Szybkość: 35
  • Wytrzymałość: 25
  • Efektywność mocy: 25

TOWARZYSZ: Brak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz