piątek, 5 maja 2017

Świat mych marzeń

jest zbyt nierealistyczny, nawet dla mnie.

Autor obrazka: Seelensucherin

IMIĘ: Maryse
PSEUDONIM: Marie, Mara
PŁEĆ: Wadera.
WIEK: 3 lata
DATA URODZENIA: 15.02
CHARAKTER: Wadera o cichym i spokojnym usposobieniu. Nigdy nie pcha się z nosem w nie swoje sprawy, zawsze uległa, unika sporów. Często sprawia wrażenie bojaźliwej i coś w tym jest. Łatwo nią przestraszyć i zgnębić, nie walczy o swoje, nie odpyskuje, a przeczeka ciężką sytuację i odejdzie, kiedy będzie miała pewność, że jest bezpiecznie. Nie płacze nad sobą, nie płacze nigdy i nad niczym, nie widzi w tym sensu, po prostu milczy, żyje dalej. Ponad wszystko ceni sobie zaufanych przyjaciół, przy których potrafi się szczerze uśmiechać i śmiać. Cichutka i delikatna, wybacza, zazwyczaj milcząca, jednak towarzyska. Lubi trzymać się na uboczu przy zaprzyjaźnionych osobnikach i obserwować sytuację, nie jest jednak ciekawska. Bardzo kreatywna, kocha wymyślać bajki, wiersze, piosenki i bawić się ze szczeniętami, uwielbia malować i przebywać z roślinami, do których mówi najchętniej. Łatwo się przywiązuje do wszystkiego i mimo iż szybko sobie wszystko odpuszcza, a każdą porażkę przyjmuje na spokojnie, ma dobrą pamięć i nie zapomina.
GŁOS: Hasley - Control
STANOWISKO: Zielarka
RODZINA: Nie chce o nich wspominać. Jedynym kto przetrwał był jej brat.
PARTNER: Brak.
ZAUROCZENIE: Brak.
RASA: Wilk Snu
MOCE:
* Może wchodzić do czyichś snów i zmieniać je wedle uznania.
* Nie tyle moc, co dar- nie musi wcale spać, co nie zmienia tego, że może to robić. Zapada wtedy w tak zwany świadomy sen.
CIEKAWOSTKI:
* Kocha świat roślin. Potrafi się nimi zajmować, a te pod jej opieką rosną szybciej i z efektywniejszymi skutkami.
* Zna większość bajek, kołysanek oraz legend.
* W przeszłości była maltretowana, przez co teraz panicznie boi się czyjegoś dotyku. Jak na ironię boi się również samotności.
UMIEJĘTNOŚCI:

  • Siła: 10
  • Szybkość: 30
  • Wytrzymałość: 25
  • Efektywność mocy: 35

TOWARZYSZ: Neru jest przedstawicielem gatunku wiewiórek czarnych. Niewiększy niż łeb standardowego wilka, z krótkim, szorstkim futerkiem na ciele i długim, puszystym na sporym ogonie. Posiada krótkie przednie i długie tylne kończyny, zakończone palcami o długich pazurkach. Oczy wiewiórki są całkiem czarne, podobnie jak pędzelki na jej uszach.
Zazwyczaj przyjaźnie nastawiony, zupełnie oddany właścicielce, stanie w jej obronie. Jej jedyny przyjaciel.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz