środa, 19 lipca 2017

Powitajmy Arvill!


Imię: Arvill, Villa. Dla przyjaciół Arvill ponieważ, jest to jej pełne imię. Uważa, że trzeba zasłużyć aby mówić jej ,, Na ty ''. Obcym jednak przedstawia się jako Villa.
Pseudonim: trudno powiedzieć
Płeć: Wadera
Wiek: 4 wiosny
Data urodzenia: 18.08
Charakter: Wadera ta dorastała w całkowitej izolacji ze światem, stąd też nauczyła polegać się tylko na sobie, a jej umiejętności pracy w grupie są równe 0. Jest małomówna, więc prawie nigdy się nie odzywa, a na pytania od innych zazwyczaj odpowiada kiwając głową lub za pomocą gestów, ewentualnie pustym zdezorientowanym spojrzeniem. Kiedy się wypowiada pełnym zdaniem jest prawie nie do poznania. Z tego powodu często bywa niezrozumiała dla obcych. Teraz zaczyna się zabawa, gdyż reszta charakteru zależy od jej humoru i dzieli się na dwa różne charaktery:
Pierwszy: Jest miła i bardzo opiekuńcza, nawet wobec tych którzy ją nienawidzą i/lub się jej boją. Bardzo troszczy się o innych i ma bardzo unikalną więź z pewnym zwierzęciem albo inaczej... miała bardzo unikalną więź, dopóki zwierzę to żyło. Zmieniając temat... dodatkowo Arvill nienawidzi zimna i zwykle siedzi koło ogniska (w czasie zimy )albo w futrze upolowanego kiedyś przez siebie zwierzęcia lub po prostu na słońcu. Poza tym Arvill bardzo dobrze pływa, ale to chyba mało istotne. Przez to że boi się iż może kogoś zranić, zamknęła się w sobie. Z tego powodu nigdy nie patrzy nikomu prosto w oczy i nikomu na to nie pozwala dlatego że sądzi, iż przez przypadek może kogoś przekląć (chociaż to kłamstwo wmawiane jej przez przybraną matkę). Nigdy niczego nie robi na pół gwizdka, jest bardzo dokładna i przykłada się do wszystkiego.
Drugi: Arvill kryje swoją niezwykłą inteligencję pod fizyczną niedbałością o wygląd i zupełnym ignorowaniem przyjętych norm zachowań. Zwykle kieruje się złożoną dedukcją i potrafi wyciągać wnioski, łącząc ze sobą pozornie niepowiązane informacje. Jest bardzo skrupulatna i analityczna. Z natury podejrzliwa, nie waha się przed zastosowaniem drastycznych metod, by wykluczyć lub potwierdzić swoje przypuszczenia. Niektóre z jej decyzji można uznać za niemoralne, a nawet nieetyczne. Czasem zachowuje się dziwacznie. Zwykle wykazuje poczucie humoru i nierzadko bywa sarkastyczna. Chociaż stara się być uprzejma dla innych, dla niektórych, potrafi być nieuprzejma i oschła. Nigdy nie podała nikomu od razu swojego prawdziwego imienia. ,,Na to trzeba zasłużyć". Pozostałe rzeczy dotyczące jej charakteru to jej niebywała kreatywność i silna wola działania. Nie ma jednak żadnych umiejętności społecznych.
Moc: umie zmieniać kierunek wiatru.
Stanowisko: Kartograf
Rodzina: Ma macochę i braci. Na co dzień stara się ich unikać
Zauroczenie: Na razie nie ma.
Inne: interesuje się starymi mapami oraz hieroglifami. Ma dobrą orientację w terenie. To ją wyróżnia z pośród innych wilków.
Umiejętności
 • Siła: 15
 • Zwinność: 25
 • Szybkość: 35
 • Wytrzymałość: 25

1 komentarz:

 1. Charakter twojego wilka został skopiowany z Watahy Ekhe Nove (http://wataha-ekhe-nove.blogspot.com/2016/11/na-swiecie-jest-wiele-rodzajow-potworow.html).

  Możesz to jakoś sensownie wyjaśnić?

  ~Grelle

  OdpowiedzUsuń