wtorek, 18 lipca 2017

Powitajmy Grelle!

Znalezione obrazy dla zapytania white wolf photography tumblr

Imię: Grelle
Pseudonim: Brak.
Płeć: Wadera.
Wiek: 2 lata.
Data urodzenia: 06.12.
Charakter: W młodości cicha i małomówna, teraz wadera ta jest stanowcza, zdecydowana oraz przebiegła, aczkolwiek jeszcze niedoświadczona. Zazwyczaj jest miła i pogodna, a także wyrozumiała, lecz jej zaufanie ciężko wzbudzić. Serce wilczycy to połączenie współczucia dla bliźnich oraz dumy. Tymi słowami najłatwiej można ją opisać. Ma ogromną chęć pomocy tym, którym w życiu nie poszczęściło tak jak jej. Nie lubi przemocy, choć pozwala na nią, gdy jest potrzebna i nie widzi innych rozwiązań. Główną wadą Grelle jest jednak jej mściwość. Kiedy ktoś przekroczy granicę jej bezinteresowności, może obudzić prawdziwego potwora, który zrobi wszystko, by się zemścić. Uważa, że walka z Isomi jest celem jej życia, zostało to zaszczepione przez jej starszego (choć martwego) brata i dąży do tego, by odkryć słabe punkty istot, a następnie zniszczyć demony. Pomimo młodego wieku jest bardzo poważna, jak i cierpliwa. Ma wysokie ambicje, do których spełnienia dąży i jest pod tym względem nieustępliwa. Grelle to bardzo dobry strateg, bardzo szybko w myślach obmyśla plany, którymi się kieruje. Wszystkie sytuacje dokładnie analizuje szukając wszelkich wskazówek. Jest dobrze wychowana, ceni sobie kulturę osobistą i bardzo o nią dba. Nie wybacza zdrady i jeśli ktokolwiek ją zdradzi, będzie wyciągała z tego konsekwencje i postara się zmusić zdrajcę do osobistych przeprosin.
Moc: Grelle jest odporna na ogień. Żywioł ten nie czyni jej żadnej krzywdy, może dotykać ognia, przechodzić przez niego, a wyjdzie z tego cało.
Stanowisko: Wadera Alfa.
Rodzina: Grelle miała starszego brata, który się nią opiekował po śmierci rodziców - Sairena, który zginął, gdy wadera miała osiem miesięcy.
Zauroczenie: Brak.
Inne: Brak.
Umiejętności:

  • Siła: 25
  • Zwinność: 25
  • Szybkość: 25
  • Wytrzymałość: 25

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz