środa, 19 lipca 2017

Powitajmy Kadena!


Imię: Kaden
Pseudonim: Akceptuje jedynie swoje pełne imię, jednak ma swoje jedno przezwisko "Kadd". Ale rzadko pozwala siebie tak nazywać.
Płeć: Basior
Wiek: Ma coś ponad 5 lat
Data urodzenia: 1.12
Charakter: Pierwsze zdanie musi robić wrażenie, więc powiem że generalnie charakter to ma czasem paskudny. Ups, nie wyszło, no trudno. Każda jego cecha posiada dwie strony, co robi z niego wszechstronnego, często nieprzewidywalnego wilka. Zważając na swoje życie, stał się introwertykiem czerpiącym energię z samotności, bądź towarzystwa jednej osoby. Idealny z niego słuchacz, który często wie więcej niż inni, potrafi trzymać język za zębami. Nie lubi się wtrącać, trzyma się na uboczu nieprzyzwyczajony do dużych grup. Mimo to, potrafi zachować zimną krew i cierpliwość, która czasem może być nieco niepokojąca. Szczerze, jeśli podejdziesz i go obrazisz to się raczej zaśmieje, bo ma do siebie dystans. Do innych, wyraża się z szacunkiem, no chyba że na to nie zasługują. Potrafi być nieco brutalny...w każdym razie, stara się zachować dostojną postawę nawet w najgorszych sytuacjach. Jeśli chodzi o emocje, trudno mu je wyrażać, woli wszystko przeżywać w środku. Jako optymista, często stara się rozładować emocje żartami, co zazwyczaj mu się udaje. Wybitnie kreatywny to on nie jest, jednak zdarza się że fantazja zabiera go na cały dzień, nie pozwalając tym złym emocjom dostać się do środka. W tedy, może zachowywać się bardziej jak naćpany aniżeli radosny. Na co dzień to odważna istota, która nie boi się ryzyka i podejmowania decyzji. Nie umie patrzeć na cierpienie innych i nawet jeśli nie wyraża żadnych emocji, nie waha się pomóc. Czasem nawet zadziwiająca jest jego wola opanowania...
Jednak jak zostało wspomniane wyżej, ma swoją drugą, mniej przyjemną stronę. Jest basiorem bezpośrednim, nie waha się jeśli chodzi o jego bliskich. Jeśli trzeba, jego "zabójcza", agresywna natura da o sobie znać. Potem ciężko go uspokoić, zachowuje się jak zwierze w amoku, rozszarpie Cię z wielkim uśmiechem na pysku.
Moc: Jego moc nie ma nazwy, gdyż nigdy się z takim czymś nie spotkał. Można to określić jako mgłę, ale nieco inną. Potrafi przeistaczać się w ciemną, gęsta materię której nie da się zauważyć nawet z wyczulonym wzrokiem,  nie da się jej też usłyszeć. Więc skąd wiadomo że jest ciemna? Sam tego nie wie. To się po prostu czuje, tak samo gęstość która powoduje duże problemy z oddychaniem. Powoduje też strach, nad którym prawie nie możliwe jest zapanowanie.
Stanowisko: Dowódca wojsk
Rodzina:
Kayla - Od kiedy pamięta wychowywał się sam, często głodował ratując się resztkami po innych. Jednak jest wspomnienie szarej wilczycy, która prawdopodobnie była jego siostrą.
Reese - Była partnerka, niestety nie dożyła swego pierwszego porodu, a Kaden nie doczekał się ani szczeniaków ani spędzenia z nią reszty życia.
Zauroczenie: Odrzuca od siebie miłość.
Inne:
- Jest nieco ślepy na jedno oko, a to przez incydent ze szramą na jego pysku.
- Rzadko jada, lecz masy mu nie brakuje
- Jest niezwykle wyćwiczony w walce, w swoim życiu wiele ich wygrał, ciężko go pokonać
- Ma dobrą orientację w terenie
- Jest kompletnie odporny na krew, flaki itd.
- Całe swoje życie przebywał w trudnych, prawie niemożliwych do znalezienia miejsc więc skakanie po skałach i wzniesieniach to dla niego pestka
Umiejętności:

  • Siła: 35
  • Zwinność: 25
  • Szybkość: 20
  • Wytrzymałość: 20

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz