środa, 26 lipca 2017

Powitajmy Rhaegona!


Imię: Rhaegon
Pseudonim: Nigdy żadnego nie posiadał.
Płeć: Basior.
Wiek: 5 lat.
Data urodzenia: 16.02
Charakter: Najlepiej zacząć od tego, że Rhaegon dużo o sobie nie mówi. W skrócie można go opisać jednym słowem - odpychający. Niecierpliwy, nienawidzi za czymś bądź też kimś czekać. Jego zaufanie niesamowicie ciężko zyskać, a raz stracone już nie powróci nigdy więcej. Może i jest w stanie wybaczyć, ale miej pewność, że nigdy nie zapomina. Rhaegon to wyjątkowo mściwa osobistość. Cisza i spokój - to ceni sobie najbardziej. Drażni go hałas, zgiełk. Kiedy ktoś wejdzie mu w drogę, po prostu go omija. Niezbyt konfliktowy, chociaż ma całkiem cięty język. Basior jest sceptycznie nastawiony do... absolutnie wszystkiego. Bywa czasami wredny, choć w stosunku do innych stara się zachować resztki kultury, ale zwykle wychodzi na strasznie chamskie stworzenie. Cóż, na pewne rzeczy nie da się nic poradzić, prawda? Zawsze dogłębnie analizuje sytuację i rozwiązania, stara się nie postępować lekkomyślnie. Z Rhaegona jest niezły aktor oraz manipulator, niekiedy nie ma żadnych wyrzutów sumienia związanych z tym, co robi. Zwykle jest to oszust patrzący na wszystkich z góry, ale da się to zmienić odpowiednim podejściem do basiora.
Moc: Rhaegon posiada umiejętność pojawiania się znikąd. Nie ma wilka, puff, jest wilk! Sam nie do końca potrafi zrozumieć jak to działa, a nikt jeszcze nie zauważył w jaki sposób się pojawia. Nie jest to teleportacja, ponieważ basior "widzi" całą drogę, jaką przebywa. Tak jakby podróżował "bez ciała" i z bardzo dużą prędkością.
Stanowisko: Szpieg.
Rodzina: Jego jedyną rodziną była wadera, która go znalazła, kiedy był szczeniakiem i wychowała. Sielankowe życie przerwała wojna, a Rhaegon sam widział, jak waderze odrywają głowę od reszty ciała.
Zauroczenie: -
Inne: -
Umiejętności:

  • Siła: 25
  • Zwinność: 30
  • Szybkość: 25
  • Wytrzymałość: 20

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz