wtorek, 18 lipca 2017

Powitajmy Tsukimi!

Znalezione obrazy dla zapytania Czarno-biały

Imię: Tsukimi
Pseudonim: Luna, Księżyc, Tsuki
Płeć: Wadera.
Wiek: 4 lata
Data urodzenia: 15.07
Charakter: Luna to wilk, który ma wiecznie zmieniający się charakter. Raz miła, a raz oziębła, a zależy to głównie od jej humorów. Pomijając to, jest ona dość uczynna i lubi pomagać. Często myśli nieszablonowo, szybko rozwiązuje większość zagadek i potrafi otworzyć każdy zamek dzielący ją od wolności, ale jak(?) to tajemnica. W końcu każdy ma jakąś, a ona dość sporo. Co można dodać? Potrafi się otworzyć tylko przed niektórymi, czasem bywa szczera aż do bólu. Nie jest zbyt towarzyska, ale ma kilku znajomych i przyjaciół. Cicha woda brzegi rwie, tak o niej mówi większość przyjaciół, choć jest ich dość niewielu. Jej charakter zmienia się co jakiś czas, więc część wilków uważa ją za egocentryczkę, którą w rzeczywistości jest. Zawsze ochrania innych i rzuciłaby się za nimi w przepaść. ma jednak skłonność do egoizmu, robi tylko to co uważa za korzystne. ,,Jeśli nie muszę czegoś robić, nie robię tego. Jeśli muszę, robię to szybko."-to jeden z jej ulubionych cytatów. Kończąc już, wystarczy dodać że Luna uwielbia szczeniaki i małe stworzenia (nie liczyć owadów i robaków). Jeśli chce się ją poznać bardziej to wystarczy zagadać.
Moc: Ogień i lód
Stanowisko: Opiekunka szczeniąt
Rodzina: Ojciec i matka o nieznanym imieniu. Matka-czarny wilk- miała pirokinezę, a ojciec-biały wilk- władał lodem. Poza tym miała siostrę (która został zabity tuż po urodzeniu) i gdzieś na świecie brata, który był katowany i uciekł." to zdanie na to= ,, Ojciec i matka o nieznanym imieniu. Matka-czarny wilk- miała pirokinezę, a ojciec-biały wilk- władał lodem. Poza tym ma siostrę o imieniu Mizuki, która również dołączyła do WKD i brata, który był katowany i uciekł."
Zauroczenie: -
Inne: Jej imię znaczy ,,obserwowanie księżyca". Jest mieszańcem czarnego i białego wilka, ma heterochromię. Ma niebieskie lewe oko i czerwone prawe.Jej celem jest odnalezienie i zabicie swoich rodziców oraz odnalezienie brata.
Umiejętności:
  • Siła: 15
  • Zwinność: 25
  • Szybkość: 35
  • Wytrzymałość: 25

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz